Daily Archives: 23. november 2020

III etapi võitis Mihkel Pae

Pühapäeval, 22.11.2020, toimunud Tartu lauatennise karikasarja XI hooaja III etapile kogunes vaatamata ärevale olukorrale 42 lauatennisesportlast. Tase oli, nagu viimasel ajal juba tavaks saanud, väga kõrgetasemeline: meeste esisajast oli kohal 13 mängijat, lisaks naiste reitingu 10. ja 11 number. Naiste paremus selgitatigi Reelica Hansoni ja Vitalia Reinoli omavahelises kohamängus, kus peale jäi Tartus õppiv ja treeniv Reelica.

Etapi võidu jättis Tartusse Mihkel Pae, kes finaalis alistas eelmise etapi võitnud Maksim Vuhka, kes kuulub Rakvere PINX’i ridadesse. Kolmanda koha võitles välja parimat asetust omanud (ER7) Mart Luuk Pärnust, kes kolmanda koha tasavägises heitluses alistas Tartu sportlase Oskar Puki (ER10).

Jagasime välja ka eelmise hooaja karikad. Hooaeg jäi küll korralikult lõpetamata, kuid viie etapi kokkuvõttes (millest arvesse läks 4) oli parim Mihkel Pae. Pae’de perre läks ka kolmanda koha karikas, mille võitis Mihkli vanem vend Mart. Ka teine koht kuulus tartlasele – Markkos Pukk tegi silmad ette nii mõnelegi kogenud mängijale.

Kohtume juba IV etapil jaanuaris. Seniks tugevat treeninguindu ning püsige terved!

Ükski punkt ei tule kergelt!
Emotsioonid on laes!
XI hooaja III etapi võitjad
X hooaja karikavõitjad
Posted in Määratlemata | Leave a comment