Tartu karikasarja teine hooaeg jõudis lõpule

Tänaseks on Tartu karikasarjas peetud teise hooaja neli haaravat võistluspäeva ning võistlus on lauatennise juurde toonud palju vanu aga mis veel meeldivam – hulgaliselt uusi sõpru – nelja etapi jooksul võistles Tartu karikasarjas 138 sportlast, viimasel, neljandal etapil osales 74 lauatennisisti, mis on karikasarja rekord!

Võit läks ka seekord talvisesse Põhja-Eestisse – Kätlin Latt näitas Tartu meestele koha kätte. Võit finaalis Peeter Viigimetsa üle tuli 3:2. Kolmaski koht läks Tartusse – Andres Hõrak alistas noormängija Mikk Vaikla samuti tulemusega 3:2.

Üllatusi jagus ka viimasele etapile – selle eest hoolitses Dmitri Malõšev Valga LTKK-st. Kõigepealt võitis ta Margus Kaske 3:0 ning seejärel pidas tasavägise heitluse Mikk Vaiklaga, mille küll kaotas 2:3. Loodame Valga lauatennise-vägilasi näha Tartu karikasarjas ka tuleval hooajal.

Suur tänu kõigile osavõtjatele, treeneritele ja pealtvaatajatele – tänu Teile on lauatennise populaarsus Tartus viimase kahe aasta jooksul tublisti tõusnud. Erilised tänud ka abikohtunikule Meelis Pae’le, kes oli suureks abiks kogu hooaja jooksul.