Tartu 2011/2012 karikasarja II etapi tulemused

Hea lauatennisesõber!

Selle hooaja teise etapi haaravad heitlused on nüüdseks seljataga – kellele edukad, kellele jäi midagi kripeldama, mängurõõmu jagus aga kindlasti kõigile.

Seekord ei suutnud Tartu ega ka Viljandi väed vastu seista põhja poolt tulnud jõududele, vaatamata asjaolule et need jõud olid õrnemast soost. Kätlin Latt Maardu LTK-st vahetas oma esimese etapi viienda koha seekord kindla etapivõidu vastu – poolfinaalis alistus Andres Hõrak (PiPo) ja finaalis mullune Tartu karikasarja üldvõitja Rivo Saaremäe (LTK Sakala), mõlemad 3:1. Vaid Mart Pae (Tartu SS Kalev) suutis veerandfinaalis 3:2, kuid ei enamat.

Erilist rõõmu valmistas asjaolu, et 70-st osalejast oli 26 ilma reitinguta – see tähendab et Tartu karikasari toob üha uusi (ja ka unustatud vanu …) mängijaid lauatennise harrastamise juurde ning olen kindel et edaspidi leiab Eesti lauatennise reiting neist nii mõnegi näol tubli täienduse.

Suur tänu kõigile osalejatele!

Tänud kõigile kes aitasid etapi korraldamisel kaasa, eriti tänan teist kohtunikku Meelis Pae’d, kes oli väga tubli ja asjalik.

Kohtumiseni kolmandal etapil kahe kuu pärast juba uuel aastal – 12.02.2012. Seniks kõigile treeninguindu.

Tartu Karikasarja II etapi tabel

II etapi paremusjärjestus

Paremusjärjestus II etapi järel – kokkuvõte

 

 

This entry was posted in Uudised, Võistlused. Bookmark the permalink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga