I etapi 2011/2012 kokkuvõte

Tartu lauatennise karikasarja uue hooaja esimene etapp on seljataga – suur tänu osalejatele ja kaasaelajatele.
Oli elamusterohke pühapäev täis häid mänge ja pingelisi heitlusi. Ei puudunud ka üllatused! Tallinna ja Viljandi rünnakute all suutis Tartu siiski püsti jääda ja oma koha välja mängida. I etapi võitis eelmise aasta üldvõitja Rivo Saaremäe, kuid teine koht jäi korraldajaklubile – selle saavutas P 15 klassis võistelnud Mihkel Pae, kes poolfinaalis alistas väga targa mänguga Eesti naiste teise reketi Kätlin Lati seisuga 3:2 (viimane sett 11:9).  Kolmanda koha pärast pidasid haarava heitluse Margus Kask ja Andres Hõrak, kusjuures Margus Kasel oli kasutada neljandas setis kümmekond (!) matš-palli. Seekord jäid aga peale Andres Hõraku võidutahe ja külm närv.
65 osavõtjat on esimese etapi kohta üsnagi palju – varsti võib meie 12-st lauast hakata väheseks jääma. Aga see on ainult rõõm kui lauatennis selliselt populaarsust kogub.
Siinkohal suured tänud Margus Kasele, kes aitas väga palju esimese etapi konarlikuvõitu korraldust ladusamaks siluda – järgmine kord kasutame kindlasti arvuti abi tunduvalt rohkem!
Siin on tulemused ja paremusjärjestus:
I etapi tulemused
Uute kohtumisteni juba järgmisel Tartu lauatennise karikasarja etapil – 11.12.2011. Seniks kõigile treeninguindu, et järgmine kord olla juba veidi parem!
This entry was posted in Uudised, Võistlused. Bookmark the permalink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga